Znamy datę premiery Total War: Warhammer III. Ogry dołączają do walki!

Mimo pierwotnych założeń w Total War: Warhammer III nie zagramy już w tym roku. Creative Assembly ogłosiło właśnie ostateczną datę premiery swojej najnowszej gry i przy okazji zaprezentowało kolejną frakcję - Ogry.

Total War: Warhammer III będzie miało swoją premierę 17 lutego 2022 r. W tym samym dniu zadebiutuje pierwsza paczka rasowa - Ogre Kingdoms Race Pack. Każdy, kto zamówi grę w przedsprzedaży lub zakupi ją w pierwszym tygodniu po premierze, otrzyma to DLC za darmo. Potem będzie ono płatne tak jak wszystkie kolejne paczki rasowe.

Ogre Kingdoms Race Pack wprowadzi do gry wspomnianą frakcję, która poprowadzą do boju dwaj legendarni lordowie, Greasus Złoty Ząb i Skrag Rzeźnik. Nietrudno zgadnąć, że kampanię fabularną ogrów wypełnią krew pokonanych wrogów i wspaniałe łupy zdobyte z nowopodbitych, splądrowanych terenów. Przedsmak nadchodzącej uczty poczujecie, oglądając poniższe nagranie.

 

Więcej informacji o frakcji można znaleźć na oficjalnym blogu Total War: Warhammer III.

Jeśli jesteście zdecydowani na zakup ostatniej części "Młotkowej" trylogii, możecie go dokonać w sklepie Total War: WARHAMMER III, Microsoft Store, Steam oraz Epic Games Store.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.