Wyprzedaż Made in Poland wystartowała na GOG.com!

Jak co roku w okolicy Dnia Niepodległości na GOG.com pojawiła się wyprzedaż Made in Poland. To znakomita okazja, by uzupelnić swoją kolekcję gier od rodzimych twórców, włączając w to zniżki na takie tytuły jak choćby Cyberpunk 2077 czy seria Wiedźmin.

Informacja prasowa GOG.com:

 

W tym tygodniu świętujemy polską kreatywność w branży gier – a to oznacza rabaty do 90%, nowości i masę ciekawostek o grach stworzonych przez polskich twórców.

Czy wiesz, ile niesamowitych tytułów zostało wyprodukowanych przez naszych rodaków? Teraz jest najlepszy czas, aby się przekonać! Od wspaniałych gier niezależnych, po wyjątkowe produkcje AAA – podczas Made in Poland masz okazję zgarnąć ponad 200 gier stworzonych przez utalentowanych polskich twórców do 90% taniej. W ofercie znajdziesz gry takie jak The Medium, Ghostrunner, Blair Witch, Frostpunk, Project Warlock, Phantom Doctrine i nie tylko.

Aby uczcić rozpoczęcie wyprzedaży Made in Poland, przywracamy na nowoczesne komputery jedną z najlepszych polskich przygodówek – Galador – Książę i Tchórz! Dowiedz się, co się stanie, gdy młody chłopak zawrze umowę z diabłem, aby zostać księciem, i dlaczego nie jest to najlepszy pomysł.

Odkryj także inne nowości w katalogu GOG.COM, takie jak The Riftbreaker, Timberborn, Papetura, Slipways i Agony. A jeśli tęsknisz za klasykami lat 90., koniecznie sprawdź takie produkcje jak Call of Juarez, Lew Leon i Clash.

Pragniemy również zwrócić waszą uwagę na tytuły, które wkrótce pojawią się na GOG.COM. Koniecznie sprawdź takie gry jak The Invincible, Scorchlands, Fire Commander, MADiSON, MythBusters: The Game – Crazy Experiments Simulator, Punk Wars, Lumencraft i The Sin Collector: Repentless – nie zapomnij dodać ich do swojej listy życzeń!

Wyprzedaż Made in Poland to także doskonały czas, aby odkurzyć swoją wiedzę o świecie Wiedźmina dzięki serii gier od CD PROJEKT RED z rabatami do 90%. A jeśli zamiast tego wolisz zanurzyć się w mrocznym, futurystycznym świecie Night City, sięgnij po Cyberpunk 2077 (-33%).

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać masę ciekawostek o grach od polskich twórców, skorzystać z atrakcyjnych rabatów i odkryć nowe, niesamowite tytuły!

Wyprzedaż Made in Poland trwa do 15 listopada 2021, do godz. 15:00.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.