Nowa aktualizacja wczesnej wersji Mount & Blade II: Bannerlord wprowadza więcej personalizacji multiplayera i nowości dla pojedynczego gracza

Taleworlds Entertainment opublikowało nowy dziennik deweloperski Mount & Blade II: Bannerlord, w którym omówiono najnowszą aktualizację wczesnej wersji gry. Wprowadza ona nowości, które docenią zarówno miłośnicy rozgrywki wieloosobowej, jak i kampanii dla pojedynczego gracza.

Na pierwszy ogień poszedł tryb multiplayer. Tutaj władycy mogą spodziewać się wielu nowych opcji personalizacji postaci, a to za sprawą łupów, które moga odblokować zestawy pancerzy i strojów dla każdej z kultur, jak również herby, które można nanosić choćby na tarcze. Rozpoznawalność na polu walki można od teraz zyskać również za sprawą rozmaitych "cieszynek" oraz okrzyków. Warto też wspomnieć o nowych nagrodach MVP, na które będą mogli liczyć gracze, którzy podczas danej rozgrywki najbardziej przysłużą się swojej frakcji.

Atrakcyjne nowości czekają również na tych, którzy w Mount & Blade II: Bannerlord wolą grać solo. Największą z nich jest bezsprzecznie możliwość nadawania swoim kompanom szlachectwa - o ile oczywiście bohater sam stoi na odpowiednio wysokim szczeblu drabiny społecznej i stać go poniesienie niemałych kosztów procesu nobilitacji. Jeśli to nie problem, to prawdopodobnie problemem nie będzie również możliwość wyboru jednej z wielu nowych koron.

 

Warto wspomnieć również o nowym stylu walki - zaporze z włóczni, szczególnie efektywnej w starciach piechoty z kawalerią. Ponadto każda z frakcji otrzymała kilka nowych zadań, nowe szkice koncepcyjne związane z gospodami i świętowaniem, a wisienką na torcie niech będzie Benchmark Mode, pozwalający ocenić wydajność Bannerlorda na swoim sprzęcie w czasie rzeczywistym.

Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie te nowości w akcji, koniecznie obejrzyjcie poniższy dziennik deweloperski.

Jak oceniacie te nowości?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.