Kolejna aktualizacja wczesnej wersji King Arthur: Knight's Tale wprowadzi zmiany w klątwach i nowy typ przedmiotów

Twórcy King Arthur: Knight's Tale powoli finalizują pracę nad kolejną aktualizacją do wczesnej wersji gry. Nie przeszkodziło im to w skreśleniu kilku słów na jej temat.

Nadchodzący patch znacząco zmieni funkcjonowanie Enchanted Tower oraz mechaniki klątw, które w przyszłości mogą zostać całkowicie usunięte z gry. Od teraz budynek będzie przede wszystkim składnicą Artefaktów oraz miejscem ulepszania ich.

Lista rodzajów przedmiotów dostępnych w King Arthur: Knight's Tale wzbogaci się za to o nową pozycję - Esencje. Te rzadkie, potężne substancje zapewnią bohaterom Okrągłego Stołu stałe bonusy, jednakże zdobycie ich nie będzie łatwe.

 

Wreszcie warto wspomnieć o zmianach w poziomach trudności. Od teraz poziom bardzo trudny będzie nieco łatwiejszy, Deweloperzy z NeocoreGames zapewniają jednak, że miłośnicy wyzwań nadal nie powinni się nudzić.

Data wydania omawianej tutaj aktualizacji pozostaje nieznana. Jeśli jednak chcecie dowiedzieć się nieco więcej na jej temat, zajrzyjcie pod niniejszy adres.

Przypominamy też, że premierę pełnej wersji King Arthur: Knight's Tale zaplanowano na 15 lutego 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.