SKSE dla Skyrim AE już dostępne!

Jak powszechnie wiadomo, gry z serii The Elder Scrolls zawdzieczają swoją długowieczność setkom, jeśli nie tysiącom znakomitych modów. Wydanie Skyrim Anniversary Edition wywołało wśród posiadaczy Skyrim SE spore poruszenie - nikt bowiem nie był w stanie zagwarantować, że mody działające z poprzednią wersją gry będą działać również z edycją rocznicową.

Podstawowym problemem był brak zaktualizowanej wersji SKSE - interfejsu rozszerzającego możliwości skryptów, stanowiącego fundament wielu modów. Na szczęście Bethesda nie pozostała głucha na głosy społeczności modderskiej i udostępniła Skyrim AE ekipie SKSE jeszcze przed 11 listopada, dzięki czemu nowa wersja SKSE jest już dostępna i w pełni kompatybilna z edycją rocznicową.

To oczywiście nie rozwiązuje wszystkich problemów, ponieważ autorzy modów nadal muszą zaktualizować swoje moduły do wersji Skyrim AE. Jeśli jednak korzystacie z dużej liczby "starych" modów, warto rozważyć "downgrade" gry do Skyrim SE za sprawą niniejszego patchera. Dzięki niemu można kontynuować rozgrywkę ze wszystkimi dotychczasowymi modami, nie martwiąc się o to, kiedy zostaną one zaktualizowane.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.