Mechajammer: data premiery ujawniona!

Był rok 2016, gdy Whalenought Studios rozpoczęło zbiórkę pieniędzy na swojego nowego, cyberpunkowego cRPG-a, który wówczas nosi tytuł Copper Dreams. Dziś, już jako Mechajammer, gra jest bardzo blisko swojej premiery, o czym deweloperzy poinformowali podczas The Mix Next.

Przypomnijmy, że najnowsza produkcja Whalenought Studios jest izometrycznym cRPG-iem osadzonym na Ziemi w dalekiej przyszłości, gdy nasza planeta jest spustoszona przez przeludnienie, zanieczyszczenie i wojnę. Miejscem akcji gry jest Calitana - niezaawansowana technologicznie górnicza kolonia, której główne miasto zostało wykrojone z gęstej dżungli. Ci-War oraz Syndykaty nadużywają władzy od tak dawna, że stało się to już normą. Zwykli każdego dnia walczą o przetrwanie z przeświadczeniem, że brutalny koniec jest możliwy właściwie w każdej chwili.

Ten dystopijny świat odwiedzimy już 2 grudnia. Na razie trzeba zadowolić się świeżym zwiastunem, który prezentujemy poniżej.

 

Jak wam się podoba Mechajammer? Sięgniecie po nową produkcję twórców Serpent in the Staglands?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.