Gamedec ze wsparciem dla padów już za kilka dni

Już za kilka dni Anshar Studios wypuści kolejną dużą aktualizację Gamedeka, która wprowadzi do detektywistycznego cRPG-a m.in. pełne wsparcie dla gamingowych padów. Tego samego dnia polskie studio udostępni również nowe demo swojej debiutanckiej produkcji.

Nowy patch rozszerz Gamedeka również o zawartość stworzoną we współpracy ze społecznością Kickstartera. Mowa tutaj m.in. o plakatach, graffiti czy nagraniach poczty głosowej). Gracze mogą spodziewać się również 100 poprawek związanych z fabułą, rozgrywką oraz lokalizacją, a także dodania zestawu Steam Trading Cards i teł, naklejek, awatarów i zestawu emotikonów w Steam Points Shop.

Jeśli zas chodzi o nowe demo Gamedeka, to pozwoli ono graczom wcielić się w detektywa na początku jego historii rozgrywającej się w cyfrowych światach Warszawy XXII wieku. Pierwsze zlecenie przyjdzie od wpływowego filantropa, który chce uratować swoje dziecko, będące więźniem jednego z wirtualnych światów. Naturalnie w zależności od dokonanych wyborów i przyjętych sposobów rozwiązania sprawy dalsze losy potoczą się w diametralnie odmienny sposób.

Wszystko to zawita na Steama już 24 listopada. Gamingowi detektywi mają zatem na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.