Nurgle powiedzie do walki swoją armię w Total War: Warhammer III

W Total War: Warhammer III bogowie Chaosu niewątpliwie odegrają istotną rolę. Kolejnym z nich, który włączy się do wojny w nadchodzącej produkcji Creative Assembly, jest Nurgle.

Pan Zarazy i Wielki Plugawiciel wyprowadzi na pola bitew hordy zarażonych istot zdolnych do szybkiej regeneracji, których celem jest związanie piechoty przeciwnika w zwarciu. Oddziały Nurgle'a będą truć i zarażać, a odniesione przez ich obrażenia dodatkowo wzmocnią armię o specjalne moce, które mogą nawet wywoływać choroby roznoszące się niczym prawdziwa plaga.

Na czele armii Nurgle'a stanie Ku'gath Ojciec Plagi - wielki orędownik rozwoju nowych chorób i testowaniach ich na polach bitew świata śmiertelników. Czempion Pana Zarazy porusza się przy pomocy palankinu zaprzężonego w nurglingi, które z lubością przeniosą swoje choroby na wrogów. Sam Ku'gath jest śmiertelnie groźnym przeciwnikiem, który sprawdza się zarówno podczas walki w zwarciu, jak i ciskając w przeciwników zaklęcia pochodzące od samego Nurgle'a.

 

Armię Nurgle'a, jak i innych bogów Chaosu, będzie poprowadzić do zwycięstwa już 17 lutego 2022 r., kiedy Total War: Warhammer III będzie miało swoją światową premierę.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.