Jade Sea oraz żółwie oblężnicze zaprezentowane na nowych filmach z Guild Wars 2: End of Dragons

Ekspedycja do Canthy za sprawą Guild Wars 2: End of Dragons zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak do niej dojdzie, warto przyjrzeć się z bliska Szmaragdowemu Morzu oraz poznać nowego wierzchowca - żółwia oblężniczego.

 

Setki lat temu Szmaragdowy Wiatr zamienił w kamień wszystko, czego dotknął - nawet wody u wybrzeży Canthy. Luksońscy nomadzi zaadaptowali się do świata, w którym żegluga odbywa się pieszo, a wynalazcy nieustannie pracują nad nowym zastosowaniem niezwykłego skarbu Szmaragdowego Morza.

Zobaczcie to na własne oczy poniżej.

Jeszcze bardziej zdumiewającym widokiem może być nowy wierzchowiec. Wbrew pozorom żółw oblężniczy nie jest ani powolnym, ani typowo defensywnym stworzeniem. Przekonajcie się sami na najnowszym materiale od PC Gamera.

Jak wam się podoba przedstawiona wyżej lokacja oraz nowy wierzchowiec? Przypominamy, że wyprawa do Canthy została zaplanowana na luty 2022 r., kiedy dodatek End of Dragons zawita na serwery Guild Wars 2.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.