Mortarion głównym antagonistą Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters!

W swoim drugim dzienniku deweloperskim producenci z Complex Games dali niejako do zrozumienia, że jednym z głównych wrogów Szarych Rycerzy w Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters może być sam Prymarcha Mortarion. Teraz oficjalnie potwierdzono tę rewelację!

Dla miłośników WH40K jest to bez wątpienia niezwykła wiadomość. Mortarion, urodzony i wychowany na toksycznej planecie Barbarus, odegrał ważną rolę w słynnej Herezji Horusa. Stając po stronie rebeliantów, zdradził Imperatora i rozpoczął służbę u boga Choasu Nurgle'a, który uczynił go swoim czempionem.

W ten oto sposób Mortarion stał się uosobieniem strachu, śmierci i zarazy. Szare, błyszczące zbroje jego Gwardii Śmierci uległy korozji i zniszczeniu, a ciała jego najlepszych żołnierzy napuchły od wypełniających je chorób. Teraz ta plugawa armia ponownie zamierza wyruszyć na podbój Imperium ludzi, a jej główną bronią może okazać się najnowszy dar Nurgle'a - Wykwit.

Wszystko wskazuje na to, że Szarych Rycerzy czeka w Warhammer 40000: Chaos Gate - Daemonhunters czeka prawdziwa próba ognia. Przypominamy, że rozpocznie się ona w 2022 r., gdy produkcja studia Complex Games zawita na cyfrowe półki sklepów.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.