Arcymistrz szachowy Garri Kasparow spróbował swoich sił w Hearthstone!

Znane osobistości często grają w gry online, jednakże rzadko się tym chwalą. Kiedy jednak do Hearthstone'a zasiadł ktoś taki jak Garri Kasparow, to trudno się dziwić, że powstał o tym cały film dokumentalny.

Arcymistrz szachowy, który ćwierć wieku temu poległ w słynnym meczu szachowym z komputerem, tym razem postanowił spróbować swoich sił w karciance Blizzarda. Przygotowany z tej okazji film przedstawia przygotowania Kasparowa do niecodziennego meczu pokazowego, a także fragmenty samej rozgrywki. Zobaczcie sami.

 

Bardzo podobała mi się nauka gry Hearthstone i sama rozgrywka, nie tylko dlatego, że lubię gry i nowe wyzwania. Najbardziej intrygujący był dla mnie fakt, że w Hearthstone obowiązuje system półotwarty, w przeciwieństwie do innych gier, takich jak szachy. Dynamika nowych kart nieustannie zapewnia świeżą rozgrywkę oraz nowe taktyczne i strategiczne elementy, więc wartość starych kart i talii nie jest stała – powiedział arcymistrz szachowy i dawny mistrz świata. Te ciągłe zmiany sprawiają, że Hearthstone jest grą trudną do opanowania, ale nieskończenie wciągającą.

Tu i ówdzie można usłyszeć, ze Hearthstone naprawdę wciągnął Kasparowa i ten pnie się teraz w rankingu, będąc coraz bliżej rangi legendarnej!

Jak podobał się wam ten materiał Blizzarda?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.