King Arthur: Knight's Tale: więcej informacji o grudniowej aktualizacji

Grudzień rozpoczął się kilka dni temu, a to oznacza, że jesteśmy już bardzo blisko ostatniej w tym roku aktualizacji King Arthur: Knight's Tale. W związku z tym deweloperzy postanowili opowiedzieć nieco więcej na temat zawartości nadchodzącego patcha.

Niebawem wczesnodostępowa wersja najnowszej gry NeocoreGames doczeka się wielu istotnych zmian. Te w pierwszej kolejności dotkną obszar Kamelotu. W zasadzie każdy budynek w zamku - poza kryptą - otrzyma nowe ulepszenia do odblokowania. Ponadto usunięcie mechaniki klątw znacząco odmieni rolę wieży zaklinacza, która od tej pory będzie pełniła funkcję zbliżoną do... sklepu z artefaktami.

Nie mniej istotne zmiany dotkną bohaterów King Arthur: Knight's Tale. W grze pojawi się mnóśtwo nowych umiejętności, a te już dostępne w większości przypadków zostaną przebalansowane. Całkowicie znikną bazowe Punkty Życia, a za to zwiększy się Żywotność postaci. Do tego wszystkiego warto wspomnieć o podwyższeniu poziomu trudności w finałowej walce Aktu I, podczas gdy ogólny poziom trudności "bardzo trudny" doczeka się zmian ułatwiających rozgrywkę.

 

Co jeszcze? Warto nadmienić choćby nową mapę świata i gruntowne przebalansowanie dostępnych w grze przedmiotów. Wielu ucieszy się na pewno z faktu, że wraz z wprowadzeniem grudniowej aktualizacji, wypicie eliksiru zdrowia będzie usuwało z postaci wszystkie negatywne efekty,

Więcej informacji o nadchodzącym patchu do wczesnej wersji King Arthur: Knight's Tale znajdziecie na Steamie. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie owa łatka zostanie wydana, ale twórcy gry obiecują, że ogłoszą tę datę "niebawem". Czekamy zatem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.