SW: TOR: premiera rozszerzenia Legacy of the Sith przesunięta!

W drugiej połowie grudnia Star Wars: The Old Republic będzie obchodziło swoje dziesiąte urodziny. BioWare zamierzało uczcić okrągłą rocznicę wydaniem dużego dodatku Legacy of the Sith. Tak się jednak nie stanie.

Rozszerzenie miało zawitać na serwery SW: TOR już 14 grudnia. Tymczasem Keith Kanneg, dyrektor projektu, w krótkim komunikacie poinformował, że dodatek nie posiada obecnie jakości, jakiej życzyliby sobie jego twórcy, przez co konieczne jest przesunięcie daty jego premiery. Na kiedy? Otóż na 15 lutego 2022 r.

Przypomnijmy, że Legacy of the Sith będzie kontynuacją dotychczasowej fabuły gry. Gracze zostaną wysłani z militarną misją zabezpieczenia newralgicznej planety dla ich frakcji, a w trakcie jej trwania odwiedza najodleglejsze rubieże galaktyki i odkryją ostateczny plan renegata Sithów – Dartha Malgusa. Dodatek zwiększy maksymalny poziom, który gracze będą mogli osiągnąć do 80. Na stronników Jedi oraz Sithów czekają też największe wyzwania w historii Star Wars: The Old Republic – nowe misje kooperacyjne, a wśród nich Flashpoint zlokalizowany w grobowcu na szczycie góry na odległej planecie Elom, a także Operację w pozostałościach po kosmicznej stacji badawczej. Warto wspolmnieć również o wprowadzeniu tzw. Stylów Walki, które umożliwią odseparowanie od siebie bazowej klasy oraz posiadanych przez nią umiejętności, a także ułatwieniach przy tworzeniu postaci.

Na wszystko to trzeba zatem poczekać przynajmniej do lutego. Potem będzie już tylko ciekawiej, bowiem premiera Legacy of the Sith stanowi zaledwie preludium do wielomiesięcznych obchodów dziesiątej rocznicy Star Wars: The Old Republic. Miłośnicy gwiezdnowojennego MMORPG-a zdecydowanie mają na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.