Slaanesh dołącza ze swoją armią do grywalnych frakcji Total War: Warhammer III

W ostatnich miesiącach Creative Assembly zaprezentowało szereg frakcji dostępnych w Total War: Warhammer III. Wśród nich pojawiło się trzech Bogów Chaosu - Khorne, Tzeentsch oraz Nurgle. Dodanie do tej listy Slaanesha wydawało się zatem tylko kwestią czasu. I oto jest!

Najmłodszy z wymienionej czwórki zamierza zdominować pola bitew z pomocą swojego czempiona, N'Kariego. Ten demon, zwany Arcykusicielem, jest uosobieniem ideałów Slaanesha - hedonizmu, bólu, ekstazy oraz dążenia do perfekcji nawet za cenę własnej duszy. W walce jest niezwykle skutecznym zabójcą polującym na pojedyncze cele i czerpiącym swą moc ze śmierci pobliskich wrogów.

Armia Slaanesha bazuje na szybkości i zdolności do przebijania pancerza wroga. Oddziały najmłodszego z Bogów Chaosu najlepiej sprawdzają się w taktyce błyskawicznych uderzeń i zwinnych odwrotów, próbując "wyciągnąć" jednostki wroga, odizolować i zdominować liczebną przewagą.

 

Wojska Slaanesha możecie obejrzeć w akcji na najświeższym zwiastunie Total War: Warhammer III, który prezentujemy poniżej.

Przypominamy też, że premierę najnowszej "Młotkowej" produkcji Creative Assembly zaplanowano na 17 lutego 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.