Grudniowa aktualizacja wczesnej wersji King Arthur: Knight's Tale już dostępna

Zgodnie z zapowiedzią NeocoreGames wydało ostatnią w tym roku dużą aktualizację wczesnej wersji gry King Arthur: Knight's Tale. Wprowadza ona szereg zmian oraz nowości.

Dotychczasowi gracze mogą zdziwić się, przechodząc grę od nowa, ponieważ Węgrzy całkowicie przeprojektowali Akt I kampanii fabularnej, mapę przygodową oraz system zarządzania Kamelotem. W tym ostatnim przypadku szczególnie istotną zmianą jest zmiana roli wieży zaklinacza, która nie będzie już miała nic wspólnego z klątwami, a za to posłuży jako swoisty sklep z magicznymi artefaktami.

Największa nowością wprowadzoną przez grudniową aktualizacja jest bez wątpienia opcjonalny tryb PvP. Pozwala on tworzyć drużyny złożone z czterech bohaterów i stawać w szranki z innymi graczami na wielu różnych mapach. Całość jest ponoć zbalansowana w taki sposób, by nawet nowicjusze nie byli bez szans w starciach z weteranami. Czy tak jest faktycznie, czas pokaże.

 

Ponadto warto wspomnieć również o nowych opcjach rozwoju budynków w Kamelocie, nowych przedmiotach, umiejętnościach, a także gruntownym przebalansowania dostepnych dotychczas łupach i bohaterach.

Na koniec warto rzucić okiem na świeży zwiastun gry, który omawia wprowadzony właśnie system PvP, a także atrakcje czekające na graczy endgame'owe oraz przyszłość King Arthur: Knight's Tale po premierze pełnej wersji. Przypomnijmy, że nastąpi to 15 lutego 2022 r.

Jeśli interesuje was pełna lista zmian, jakie wprowadza do King Arthur: Knight's Tale grudniowa aktualizacja, zajrzyjcie na oficjalną stronę gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.