Valindra Shadowmantle powróci do Neverwinter już po Nowym Roku w nowym module Dragonbone Vale

Wydawało się, że Valindra Shadowmantle została pokonana raz na zawsze... a jednak nie! Arcynemesis bohaterów Neverwinter powróci wkrótce w nowym rozszerzeniu MMORPG-a zatytułowanym Dragonbone Vale.

Doskonale znana księżycowa elfka, które oszukała śmierć i została liszem, ponownie zamierza zagrozić Wybrzeżu Mieczy, tym razem działając ramię w ramię z równie niesławnym Kultem Smoka. Jego członkowie zebrali się w Górach Miecza, by przeprowadzić Rytuał Dracolisza i zamienić wszystkie smoki z Faerûnu i nie tylko w nieumarłych. Bohaterowie Neverwinter wraz ze swymi sojusznikami będą zatem musieli wspiąć się na szczyt góry znanej Rdzawa Łuska i powstrzymać Valindrę oraz Kultystów Smoka, choć ich droga będzie wiodła przez cztery różnorodne, wymagające region Gór Miecza.

Aby ułatwić eksplorację tych wertykalnych lokacji, Dragonbone Vale wprowadzi do gry zupełnie nowy sposób podróży: haki. Każdy bohater zostanie wyposażony w narzędzie, które pozwoli znacząco przyspieszyć poruszanie się pomiędzy rozlokowanymi na różnych wysokościach atrakcjach Gór Miecza. WIsienką na torcie jest 10-osobowy trial The Crown of Keldegonn, w którym staną twarzą w twarz z samą Valindrą oraz brążowym dracoliszem Palhavorithynem.

 

Ponadto Dragonbone Vale wprowadzi znaczące zmiany w systemach Enchantment oraz Refinement, które uczynią korzystanie z nich łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Można też spodziewać się całkowicie nowych enchantów, jednak na szczegóły przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

Moduł Neverwinter: Dragonbone Vale będzie miał swoją PC-tową premierę już 11 stycznia 2022 r., jednak historia zmagań z Valindrą oraz Kultem Smoka nie dobiegnie wówczas końca. Na wielki finał trzeba będzie poczekać przynajmniej do 8 lutego. Wtedy to na serwery gry zawita przygoda Scaleblight Mythal, która pozwoli zwiedzić nowy region Gór Miecza i doprowadzić ów wątek fabularny do końca.

Jak podoba się wam perspektywa kolejnego spotkania z Valindrą i jej nieumarłymi przyjaciółmi?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.