Tom Clancy's The Division 2: Apparel Event oraz kolejna duża aktualizacja przeniesione na "dalszą część 2022 r."

2021 to zdecydowanie nie był rok Tom Clancy's The Division 2. Jeszcze w październiku Ubisoft poinformował o przesunięciu daty wydania nowego trybu gry oraz nowego sezonu na luty 2022 r. Teraz okazuje się, że "poślizg" będzie większy, niż pierwotnie założyli deweloperzy.

W tym roku gracze Tom Clancy's The Division 2 mieli na otarcie łez otrzymać Apparel Event, a wraz z nimi nowe nagrody. Teraz już jednak wiadomo, ze do tego nie dojdzie, bowiem wydarzenie zostało przeniesione na "dalszą część 2022 r." Taki sam los spotkał dużą aktualizację, która wprowadzi do gry m.in. zupełnie nowy tryb oraz zainicjuje nowy sezon rozgrywek rankingowych. Zamiast lutego, trzeba będzie czekać do bliżej nieokreślonego terminu w przyszłym roku.

Dla graczy jest to oczywiści dość frustrująca sytuacja, ponieważ przez ostatnie miesiące fani The Division mają prawo narzekać na brak solidnych nowości. Oczywiście Ubisoft podziela rozczarowanie swoich klientów, jednak podtrzymuje stanowisko przedstawione w październiku: nadchodzące zmiany są tak duże, że wymagają pieczołowitego wykończenia i nie można pozwolić sobie na to, by zepsuć coś poprzez dzielenie uwagi na inne, mniej istotne sprawy.

 

Graczom Tom Clancy's The Division 2 nie pozostaje zatem nic innego, jak tylko uzbroić się w cierpliwość i... mieć nadzieję, że 2022 r. będzie dla twórców gry o wiele lepszy od tego obecnego.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.