Święta zawitały także do Crossout

Śnieg i świąteczne dekoracje można dziś znaleźć już niemal wszędzie - nawet na post-apokaliptycznych pustkowiach w grze Crossout. Stało się tak za sprawą najnowszej aktualizacji zatytułowanej Snowstorm.

Wprowadza ona do produkcji Targem Games specjalną noworoczną operację PvE, tradycyjne świąteczne garaże oraz nowy opancerzony pojazd premium.

Wydarzenie zasadza się na tym, że zainfekowane przez Ravagersów pojazdy opancerzone próbują zepsuć świąteczne uroczystości. Gracze biorący udział w nowej operacji "Secret Santa" mogą je uratować i uchronić prezenty przed zniszczeniem. Walki toczą się na specjalnej mapie "Mountain Village", gdzie śmiałkowie wykonują zestaw misji, a następnie walczą z gigantycznymi bossami. Możliwe jest wyeliminowanie pojazdów wroga lub oczyszczenie ich z infekcji poprzez zniszczenie wszystkich znajdujących się na nich "niebieskich oczu" Ravagersów. Ważne jest również, aby nie wyjeżdzać poza zasięg kamer monitoringu - w przeciwnym wypadku wróg sprowadzi na pole walki posiłki!

 

Uczestnicy tych świątecznych rozgrywek otrzymują specjalny zasób - Crackers, który może być użyty w celu uzyskania unikalnych bożonarodzeniowych przedmiotów kosmetycznych lub rzadkich części samochodowych.

Z okazji wydarzenia w Crossoucie pojawił się też nowy pojazd pancerny "Zwiastun Świąt" z kabiną Icebox i dwiema wyrzutniami rakiet typu Snowfall o epickiej rzadkości, który jest częścią nowego świątecznego pakietu premium Wind from the North. Gracze, którzy zakupią pakiet, otrzymają również portret postaci Vilena Rhyme, hologram Snowing, dekorację Fairy lights oraz inne przedmioty tematyczne.

Święta w grze Crossout potrwają do 16 stycznia 2022 r. Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.