Disco Elysium otrzymało nową, tajemniczą aktualizację

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia studio ZA/UM postanowiło sprezentować graczom Disco Elysium aktualizację o kryptonimie Jamais Vu. Okazuje się, że tytuł ten jest nie mniej tajemniczy co zawartość aktualizacji.

Producenci z estońskiego studia uwielbiają zagadki i wcale się z tym nie kryją. I to właśnie dlatego tym razem postanowili nie mówić wprost, o co chodzi z najnowszą aktualizacją. Sugerują za to, że kluczem do rozwiązania łamigłówki są nietypowe decyzje i dokładność w przechodzeniu gry. Jedyną realną pomoc stanowią trzy wskazówki:

  • Być może warto zatrzymać się czasem i popodziwiać widoki.
  • Zimne wody morza wyrzucają czasem na wybrzeże to, co zagubione.
  • Puk, puk, poruczniku.

Jak myślicie, o co chodzi? Jeśli uda się wam odkryć tę tajemnicę, koniecznie podzielcie się swoimi przemyśleniami z innymi Enklawowiczami!

Szczegółowe informacje o tajemniczej aktualizacji Jamais Vu w DIsco Elysium znajdziecie na Steamie. Warto również przypomnieć, że od niedawna gra jest dostępna w kinowej, polskiej wersji językowej, a w czasie świątecznej wyprzedaży, czyli do 5 stycznia, można ją nabyć na platformie Valve'a z 55% rabatem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.