Wydarzenie Ciemność nad Tristram wkrótce powróci do Diablo III!

Możliwość powrotu do Diablo na silniku Diablo III w postaci wydarzenia Ciemność nad Tristram staje się już doroczną tradycją. Za kilka dni gracze "trójki" ponownie będą mogli przejść przez portal do przeszłości Sanktaurium.

Przypomnijmy, że cała przygoda rozpoczyna się, gdy główny bohater trafia na trop tajemniczej grupy kultystów, która próbuje zasiać chaos w świecie Sanktuarium. Tropiąc ją w trybie przygodowym, gracz napotka wskazówki, które zaprowadzą go do wspomnianego portalu, i pomogą odkryć źródło przerażającej ciemności, która przed wieloma laty ogarnęła miasteczko Tristram.

W podziemiach miejscowej, ponurej katedry będą czekać znajomi przeciwnicy i klasyczne przedmioty, a głęboko pod katakumbami graczy powita serdecznie sam Mroczny Władca. Śmiałkowie mogą oczywiście liczyć na wspaniałe nagrody: niepowtarzalne wzory do transmogryfikacji, osiągnięcia, portrety, zwierzaki i wiele więcej.

 

Kultyści rozpoczną swoje mroczne rytuały 1 stycznia o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego, a portal stanie otworem przed graczami Diablo III 4 stycznia o tej samej porze. Obydwie części wydarzenia dobiegną końca 1 lutego, również o godz. 1:00 w nocy czasu polskiego.

To jak, wybierzecie się w kolejną, nostalgiczną podróż do Tristram?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.