ESO: nowy teaser uchyla rąbka tajemnicy nowej całorocznej przygody

Od kilku lat każdy rok w The Elder Scrolls Online oznacza osobną, całoroczną przygodę w świecie Tamriel i nie inaczej będzie w 2022 r. Zenimax Online Studios nadal nie ujawniło, gdzie i w jakim celu podąży kolejna wyprawa, choć powinno to nastąpić już niebawem!

W swoim liście podsumowującym ubiegły rok Matt Firor zapowiedział, że tym razem gracze mogą spodziewać się nieco bardziej "Elderscrollsowej" przygody, a zatem więcej wielowątkowych intryg pomiędzy frakcjami, a mniej ratowania świata. Nowy epizod miałby skupić się wokół jednej ze słabiej poznanych ras Tamriel. Jakiej? Nowy, gorący teaser zawiera pewne wskazówki... Spójrzcie sami.

 

Sądząc po zbroi jegomościa na powyższym nagraniu, można śmiało założyć, że w nowym rozdziale ESO to Bretoni odegrają kluczową rolę. Czy przedstawione tereny to Zatoka Iliac oraz Wysoka Skała? Czy twórcy gry zamierzają tym razem stworzyć przygodę z pirackim motywem przewodnim?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznamy już 27 stycznia, kieto to producenci z ZeniMax Online Studios podczas oficjalnego streama zaprezentują nowa całoroczną przygodę w The Elder Scrolls Online. Jest na co czekać.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.