Mount & Blade II: Bannerlord: Patch 1.7.0 już dostępny

Taleworlds Entertainment wydało kolejną aktualizację do wczesnej wersji Mount & Blade II: Bannerlord. Patch 1.7.0 jest jedną z największych i najistotniejszych łatek, odkąd gra tureckiego studia zawitała na Steama.

Aktualizacja wprowadza łata szereg błędów i wprowadza wiele zmian balansujących rozgrywkę zarówno w kampanii dla pojedynczego gracza, jak i w trybie gry wieloosobowej. Patch 1.7.0 powinien również wpłynąć na wydajność Bannerlorda, a do tego rozszerza możliwości modderskie i - co ucieszy wielu rodzimych graczy - wzbogaca grę o kilka nowych języków do wyboru, w tym polski!

Deweloperzy bardzo wyraźnie podkreślają, że najnowszy patch jest na tyle ważny, że każdy gracz, który chce kontynuować swoją przygodę w Calradii na dotychczasowych zapisach gry, MUSI załadować Bannerlorda w wersji 1.7.0. Jeśli sejwy nie zostaną zaktualizowane przed instalacją Patcha 1.7.1 lub dowolnej późniejszej łatki, mogą się de facto zepsuć i wymusić rozpoczęcie nowej gry. W przypadku Bannerlorda, który wielu graczy przykuł do monitora już na dziesiątki czy setki godzin, byłoby to wielce niefortunne.

Szczegółowe informacje na temat najnowszego patcha do wczesnej wersji Mount & Blade II: Bannerlord znajdziecie na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.