Nazwiska showrunnerów serialowego Fallouta ujawnione

Już od półtora roku wiadomo o tym, że Amazon Studios we współpracy z Kilter Films pracuje nad stworzeniem serialu osadzonego w świecie Fallouta. Kilka dni temu ujawniono pierwsze szczegóły dot. nadchodzącej superprodukcji.

Reżyser i scenarzysta, Jonathan Nolan, i Lisa Joy z Kilter Films od wielu miesięcy pracują z Bethesda Game Studios oraz Bethesda Softworks nad stworzeniem adaptacji, która zadowoliłaby wybrednych miłośników post-apokaliptycznego uniwersum. Wiadomo już, że za projekt będzie odpowiadałaby dwójka showrunnerów: Geneva Robertson-Dworet (w przeszłości scenarzystka m.in. Tomb Raider i Kapitan Marvel) and Graham Wagner (Biuro, Dolina Krzemowa). Fabuła Fallouta przeznaczonego na srebrne ekrany pozostaje na razie owiana tajemnicą.

Produkcja filmu, którego premierowy odcinek wyreżyseruje wspomniany już Nolan, rozpocznie się w 2022 r. Data premiery pozostaje nieznana, lecz nie ma wątpliwości, że serial ukaże się ekskluzywnie na należącej do Amazona platformie Prime Video.

Jak się zapatrujecie na ten projekt?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.