Neverwinter: dodatek Dragonbone Vale już dostępny!

Valindra Shadowmantle powraca zza grobu, by znów knuć przeciwko Zapomnianym Krainom. Jej niespodziewanemu przymierzu z członkami Kultu Smoka stawić czoła moga jedynie bohaterowie gry Neverwinter, a to za sprawą wydanego dziś rozszerzenia Dragonbone Vale.

Doskonale znany wszystkim Elminster zawiązał grupę nazwaną Tarczą Północy, w skład której wchodzą m.in. Przymierze Lordów, Szmaragdowa Enklawa, Zakon Rękawicy oraz Harfiarze. Wraz z bohaterami Neverwintera wybiorą się oni w Góry Miecza, gdzie Valindra oraz wspomnieni kultyści zamierzają przeprowadzić Rytuał Dracolisza i zamienić wszystkie smoki z Faerûnu i nie tylko w nieumarłych...

 

Na członków ekspedycji czekają takie wyzwania jak wspinaczka na szczyt góry znanej Rdzawa Łuska oraz wędrówka przez cztery różne, wymagające regiony Gór Miecza. Aby ułatwić eksplorację tych wertykalnych lokacji, Dragonbone Vale wprowadza do gry zupełnie nowy sposób podróży: haki. Każdy bohater zostanie wyposażony w narzędzie, które pozwoli znacząco przyspieszyć poruszanie się pomiędzy rozlokowanymi na różnych wysokościach atrakcjach. Wisienką na torcie jest 10-osobowy trial The Crown of Keldegonn, w którym bohaterowie staną twarzą w twarz z samą Valindrą oraz brązowym dracoliszem Palhavorithynem. Na ten wielki finał trzeba będzie jednak poczekać przynajmniej do 8 lutego. Wtedy to na serwery gry zawita przygoda Scaleblight Mythal, która pozwoli zwiedzić nowy region Gór Miecza i doprowadzić cały wątek fabularny do końca.

Dragonbone Vale wprowadza również znaczące zmiany w systemach Enchantment oraz Refinement, które czynią korzystanie z nich łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Warto również wspomnieć o "czyszczeniu" Zen Market. Wiele wierzchowców oraz towarzyszy zniknęło stamtąd definitywnie. Od teraz będą się one pojawiać jedynie jako rzadkie dropy w kufrach.

Szczegółową listę zmian, jakie wprowadza do Neverwintera premierowa aktualizacja, znajdziecie na oficjalnej stronie gry.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.