Bestia Tabat kolejnym znanym towarzyszem z Expeditions: Rome

Logic Artists zaprezentowało trzeciego z pięciu potencjalnych kompanów, jacy mogą znaleźć się w drużynie gracza w Expeditions: Rome. Tym razem jest to były gladiator znany jako Bestia Tabat.

Kim jest egzotyczny wojownik? Spieszymy z wyjaśnieniem:

 

Rzymska klasa rządząca znała znaczenie dostarczenia ludowi dwóch rzeczy: chleba i igrzysk. Kiedy tylko Bestia Tabat przekraczał próg amfiteatru, żaden z widzów nie mógł narzekać na brak rozrywki. Smykałka do dramatyzmu, żadza przetrwania i zwykły pragmatyzm pozwoliły mu walczyć jako "bestiarius" - gladiator specjalizujący się w walce z bestiami - przez wiele lat, aż do momentu, gdy zapracował sobie na wolność. Wówczas, niezdolny do wyobrażenia sobie życia bez przemocy, opuścił Rzym i zaciągnął się do legionów.

Bestia Tabat wraz z innymi towarzyszami, w tym m.in. Caeso i Julią, wyruszą do boju juz 20 stycznia, gdy Expeditions: Rome będzie miało swoją światową premierę.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.