Syneros, kolejny z bohaterów Expeditions: Rome, przedstawiony na nowym zwiastunie

Logic Artists kontynuuje prezentację potencjalnych towarzyszy z Expeditions: Rome. Bohaterem najnowszego trailera jest grecki filozof Syneros.

Oto kilka najważniejszych faktów na jego temat:

 

Niewolnictwo było częścią życia w starożytnym Rzymie od czasów królestwa przez republikę aż po imperium. Życie servusa mogło być brutalne, jednak ci, którzy byli dobrze wyedukowani, a szczególni Grecy, uznawani przez Rzymian za niemal równych sobie, mogli liczyć na szczególną ochronę prawną oraz możliwość zapracowania sobie na życie na poziomie przeciętnego robotnika.

Stary Syneros przebywał w twoim domu jako sługa i nauczyciel, odkąd byłeś dzieckiem, dlatego stało się oczywiste, że wyruszy razem z tobą, kiedy zostałeś zmuszony do opuszczenia Rzymu dla własnego bezpieczeństwa. Jest mądrym i opiekuńczym mentorem, a kiedy znajdzie się w ogniu walki, z niesamowitym wyrachowaniem oraz zimną precyzją potrafi posłużyć się swoim kosturem lub nawet włócznią. W jaki sposób Syneros nauczył się tak walczyć? Sekretna przeszłość starego filozofa nie pozostanie już tajemnicą zbyt długo.

Tajemnice Synerosa będzie można poznać już za nieco ponad tydzień, ponieważ premiera Expeditions: Rome została zaplanowana na 20 stycznia.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.