Darkest Dungeon II: plany na przyszłość ujawnione

Początek roku to dobry moment na tworzenie dalekosiężnych planów. Z takiego założenia wychodzą na pewno twórcy Darkest Dungeon II, którzy opublikowali właśnie obszerne plany na przyszłość.

Wczesna wersja drugiej części kultowego roguelike'a ukazała się ekskluzywnie na Epic Games Store pod koniec 2021 r. Droga do wydania pełnej wersji gry wydaje się długa i wyboista, lecz jeśli ktoś zamierza towarzyszyć w niej Red Hook Studios, to powinien spodziewać się w najbliższych miesiacach co najmniej kilku aktualizacji, które rozszerzą grę m.in. o nowe biomy, potwory, bossów, bohaterów, a także kolejne rozdziały historii.

Pierwsza duża aktualizacja wczesnej wersji Darkest Dungeon II powinna trafić w ręce graczy w połowie lutego. Szczegółowe plany znajdziecie na infografice poniżej.

Co sądzicie o tej roadmapie Darkest Dungeon II? Zamierzacie grać w najbliższych miesiącach czy może czekacie na premierę gry na innych platformach?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.