Achilles: Legends Untold wkracza w fazę otwartej bety

Ledwie kilka dni temu informowaliśmy o starcie zamkniętych beta-testów gry Achilles: Legends Untold, a tymczasem jest to już informacja nieaktualna. Dark Point Games postanowiło bowiem otworzyć pierwszą grywalną wersję swojej produkcji dla wszystkich chętnych graczy!

Przypomnijmy, że debiutancka produkcja toruńskiego studia pozwala wcielić się w rolę Achillesa - greckiego herosa, który znalazł się w środku trwającego od wieków konfliktu pomiędzy Hadesem a Aresem. Młody bohater zostaje wysłany na misję, aby powstrzymać syna Aresa i uosobienie strachu - Fobosa. Jego podróż wiedzie m.in. przez legendarną Troję, którą można odwiedzić już w trakcie bety gry, Opiewaną w Iliadzie bitwę o miasto można teraz przeżyć samemu - w izometrycznej perspektywie i pełnym 3D, a to za sprawą właśnie Achilles: Legends Untold.

Otwarta beta pozwala posmakować kilku godzin rozgrywki, w tym przede wszystkim dynamicznego, souls-like'owego systemu walki. Aby to zrobić, wystarczy udać się na Steama i poprosić o dostęp do gry.

Jeśli spodoba się wam gra toruńskiego studia, nie zapomnijcie dodać jej do swojej listy życzeń. Premiera wczesnej wersji Achilles: Legends Untold została zaplanowana na drugi kwartał 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.