Gwint: nowa aktualizacja rozpoczyna Podróż Jaskra oraz Sezon Miłości

Luty zapowiada się na bardzo intensywny miesiąc dla graczy Gwinta. Na serwerach gry jest już dostępna Aktualizacja 10.2, która m.in. rozpoczyna Podróż Jaskra oraz Sezon Miłości.

Nowa historia skupia się na postaci słynnego barda i pozwoli zdobyć nagrody poświęcone właśnie jego osobie - skórki, monety, awatary i inne. Oczywiście aby je zdobyć, należy wygrywać pojedynki w rozgrywkach standardowych, sezonowych lub Trybie Draftu. Zwiastun najnowszej Podróży obejrzycie poniżej.

Kolejną nowością jest start Sezonu Miłości. Rozkład jazdy przedstawia się następująco:

 

08.02-15.02: Nieodparty urok

Za każdym razem, gdy zagrywasz jednostkę niebędącą szpiegiem przenieś losową jednostkę wroga z tą samą siłą na przeciwną stronę pola bitwy.

15.02-22.02: Banicja

Po wymianie kart wygnaj talie obu graczy. Za każdym razem, gdy jakaś karta pojawi się w dowolnej talii, wygnaj ją.

22.02-01.03: Podwójna stawka

Za każdym razem, kiedy zagrasz jednostkę z ręki, zagraj z talii jednostkę o tym samym koszcie werbunku. Twoja talia początkowa jest dwukrotnie zwiększana na początku partii.

01.03-08.03: Cierpliwość jest cnotą!

Na początku swojej tury przemień wszystkie karty w swojej ręce w losowe karty, których koszt werbunku jest wyższy o 1.

Aktualizacja 10.2 to również szereg zmian w balansie rozgrywki. Z ich kompletną listą można zapoznać się na oficjalnej stronie Gwinta. Jeśli sucha opis nowości to za mało, zapoznajcie się z poniższym nagraniem, na którym Paweł Burza oraz Jean Auquier opowiadają o tym, co zmieni się w Wiedźmińskiej Grze Karcianej wraz z najnowszą aktualizacją.

Co sądzicie o tych zmianach i nowościach?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.