Expeditions: Rome doczeka się znaczących zmian w systemie bitew legionów

Bitwy całych legionów są ważnym elementem Expeditions: Rome, jeśli nie wręcz kulminacyjnym punktem poszczególnych rozdziałów gry. Niestety, system ten spotkał się ze sporą krytyką, dlatego twórcy taktycznego cRPG-a pracują teraz nad jego poprawieniem.

Nowa odsłona bitew legionów ma zapewnić graczom lepszą kontrolę nad wydarzeniami, a także lepiej komunikować ważne zdarzenia rozgrywające się w różnych miejscach tych wielkich potyczek. To oznacza, że z systemu znikną "wyzwania", które teraz pojawiają się w każdej fazie bitwy i polegają na ataku lub obronie konkretnych punktów. Zamiast tego pojawi się nowa mechanika, która będzie śledzić punkty specjalizacji centurionów i to na ich podstawie decydować o wyniku pomniejszych potyczek.

Szczegółowe informacje o zmianach w systemie bitew legionów wraz z pierwszymi wizualizacjami ulepszonego interfejsu użytkownika można znaleźć w omawianym dzienniku deweloperskim.

Warto dodać, że jeszcze w tym tygodniu należy spodziewać się nowego, dużego patcha do Expeditions: Rome. Jednakże, nie obejmie on jeszcze opisywanych wyżej zmian - na te przyjdzie nam poczekać nieco dłużej.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.