Encased: Patch 3 i nowa przygoda już dostępne

Dark Crystal Games udostępniło właśnie długo wyczekiwaną aktualizację do Encased. Patch 3 to jednak nie tylko kolejna porcja poprawek, ale również całkowicie nowa, darmowa przygoda!

Dzięki nowej łatce gracze mogą wyruszyć na miejsce tragicznego lądowania samolotu, który przed laty zmierzał z pokaźnym transportem do bazy pod Kopułą. Wrak został opuszczony, lecz po kilku latach zaczęto nadawać z niego tajemnicze transmisje. Teraz gracze Encased muszą zbadać to miejsce i odkryć, co wydarzyło się po katastrofie i... jaki los spotkał pierwszą ekspedycję, która wyruszyła niegdyś z podobną misją, lecz nigdy nie wróciła.

Patch 3 to również gruntowna przebudowa systemu transportu, dzieki czemu gracze mogą wykorzystać do przyspieszenia podróży po pustkowiach niemal każdy samochód, na jaki trafią podczas swoich wędrówek. Ponadto dodano nowe funkcje do obsługi gamepada i wypuszczono zupełnie nową, Linuksową wersję Encased.

Jeśli chcecie dowiedzieć sie więcej o najnowszej aktualizacji taktycznego cRPG-a od Dark Crystal Games, zajrzyjcie pod niniejszy adres.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.