SW: TOR: dodatek Legacy of the Sith nareszcie dostępny!

Z blisko dwumiesięcznym opóźnieniem BioWare wydało nowy dodatek do Star Wars: The Old Republic, który zatytułowano Legacy of the Sith. Rozszerzenie rozpoczyna całoroczną celebrację 10 urodzin gry.

Z okazji premiery Kanadyjczycy opublikowali nowy, kinowy zwiastun z Darthem Malgusem oraz młodą padawanką Jedi Sa’har Kateen w rolach głównych. Zobaczcie sami.

 

Przypomnijmy, że Legacy of the Sith stanowi kontynuację dotychczasowej fabuły SW: TOR. Gracze zostają wysłani z militarną misją zabezpieczenia newralgicznej planety dla ich frakcji, przy okazji zwiedzając najodleglejsze rubieże galaktyki i odkrywając ostateczny plan renegata Sithów – Dartha Malgusa.

Jeśli chodzi o inne nowości, dodatek zwiększa maks. poziom postaci do 80. Na stronników Jedi oraz Sithów czekają też największe wyzwania w historii Star Wars: The Old Republic – nowe misje kooperacyjne, a wśród nich Flashpoint zlokalizowany w grobowcu na szczycie góry na odległej planecie Elom, a także Operacja w pozostałościach po kosmicznej stacji badawczej. Warto wspomnieć również o wprowadzeniu tzw. Stylów Walki, które umożliwiają oddzielenie od siebie bazowej klasy oraz posiadanych przez nią umiejętności, a także o ułatwieniach przy tworzeniu postaci.

Ponadto, wraz z premierą Legacy of the Sith wystartował drugi sezon galaktyczny - Shadow of the Underworld. Jest to swoisty battle pass, który umożliwia graczom zdobywanie unikatowych nagród w dwóch różnych ścieżkach - Darmowej i Subskrybenckiej. W porównaniu z pierwszym sezonem, nalezy spodziewać się wielu zmian usprawniających ten aspekt gry, m.in. usuwając losowość Season Objectives oraz kładąc większy nacisk na zadania tygodniowe, tzw. Weekly Emphasisc, kosztem zadań dziennych, Daily Emphasis. O szczegółach Shadow of the Underworld przeczytacie na oficjalnej stronie Star Wars: The Old Republic.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.