Pierwsze publiczne demo The Last Oricru dostępne z okazji Steam Next Fest

Kolejna edycja Steam Next Fest właśnie wystartowała, a jednym z jej uczestników jest czeskie studio GoldKnights, które promuje swoją debiutancką grę The Last Oricru. Dzięki temu na platformie Valve'a wylądowało pierwsze publiczne demo action RPG-a.

Przypomnijmy, że The Last Oricru to fabularna gra akcji, która rzuca graczy w wir wojny między dwoma rasami na częściowo uformowanej planecie o nazwie Wardenia, oddzielonej od kosmosu specjalną barierą ochronną. Jak nietrudno zgadnąć, produkcja "złotych rycerzy" kładzie duży nacisk na wartką akcję za sprawą brutalnego systemu walki, wybory i konsekwencje, które wpływają na kształy świata oraz bohatera, a także mnóśtwo opcji personalizacji tego ostatniego.

O tym, jak to wszystko wygląda w praniu, można już przekonać się za sprawą wspomnianego dema. Od teraz do 28 lutego darmową wersję demonstracyjną The Last Oricru można pobrać ze Steama. Z tej okazji producenci action RPG-a zaprezentowali nowy trailer, który pokrótce przedstawia główne aspekty rozgrywki. Obejrzycie go poniżej.

 

Oczywiście jeśli spodoba się wam demo The Last Oricru, warto od razu dodać tę grę do swojej listy życzeń. Przypominamy też, że premiera pełnej wersji tego interesującego action RPG-a została zaplanowana na 2022 r, więc jeśli nie będzie żadnych opóźnień, to od tego dnia wydania dzieli nas już tylko kilka miesięcy.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.