Guild Wars 2: End of Dragons dostępne od dziś!

W końcu nadszedł dzień, którego wyczekiwało wielu graczy Guild Wars 2. End of Dragons, najnowsze rozszerzenie MMORPG-a od ArenaNet, ma dziś swoję premierę!

Przypomnijmy, że dodatek rozpoczyna zupełnie nowy wątek fabularny, którego akcja rozgrywa się w Canthcie - krainie inspirowanej kulturą Dalekiego Wschodu, znanej z Guild Wars: Factions. Wskutek Jadeitowego Wiatru, magicznej klątwy, która przetoczyła się przez południowo-wschodnie wybrzeża wspomnianego kontynentu, obszar ten został odcięty od reszty świata na ponad 200 lat. Canthańscy wynalazcy od dawna poszukiwali praktycznego zastosowania dla substancji znanej obecnie jako "smoczy jadeit", tworząc rozwiązania nieznane nigdzie indziej - a to wszystko dzięki dużym pokładom tej magicznej energii. Jednakże smoczy cykl, który utrzymywał i niszczył Tyrię przez całe wieki zaczął dobiegać końca... Premierowy zwiastun GW2: End of Dragons nie pozostawia wątpliwości, że przed nowymi bohaterami Tyrii stoi nie lada wyzwanie.

 

Pod względem mechaniki End of Dragons wprowadza do gry szereg nowych rozwiązań. Jednym z nich jest pierwszy multiplayerowy wierzchowiec - Siege Turtle - który pozwala współdziałać dwóm jeźdźcom i tym samym wprowadza rozgrywkę kooperacyjną na zupełnie nowy poziom.

Jedną z najszerzej komentowanych nowości są bez wątpienia nowe elitarne specjalizacje klas - każda z profesji może bowiem liczyć na nowy kierunek rozwoju. Nie bez echa przeszły również wieści o dodanie Skiffów, które przenoszą część rozgrywki na wody Canthy, a także mechaniki wędkarstwa.

Wreszcie warto wspomnieć o trzeciej generacji legendarnych broni, dla których inspiracją była kultowa smoczyca Aurene. Taki łup będzie stanowił najwyższą formę nagrody. Nie sposób zapomnieć też o nowych Strike Missions, które zaangażują do 10 graczy jednocześnie i mają być prawdziwym wyzwaniem bojowym.

Jeśli jeszcze nie zakupiliście End of Dragons, to oczywiście teraz jest ku temu świetna okazja. Najnowszy dodatek do Guild Wars 2 można nabyć w trzech różnych wersjach. Standardowa edycja ($29,90) zawiera w sobie takie ekstra nagrody jak Flame Serpent Weapon Chest, Shing Jea Mosaic Cape, specjalny tytuł dla bohatera Prodigy of Shing Jea, współdzielony slot na ekwipunek, a także boost do 80 poz. postaci. Wersja Deluxe Edition ($54.99), poza powyższymi, oferuje również skin dla łódki Shing Jea Dragon Boat Skiff, skin dla wierzchowca Canthan Raptor, dodatkowy slot na postać, a także Identity Repair Kit. Wreszcie The End of Dragons Ultimate Edition ($79.99) do ww. atrakcji dokłada 4000 Gemsów, waluty premium Guild Wars 2.

To jak? Wybieracie się do Canthy?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.