ELEX II już dostępne!

Jax miał przejść na emeryturę, lecz najwyraźniej nie będzie mu to dane. Magalan znów jest zagrożony, a to oznacza, że bohater serii ELEX musi wziąć się do pracy - tym razem w drugiej odsłonie serii gier od uznanego studia Piranha Bytes.

ELEX II pozwala ponownie zanurzyć się w post-apokaliptyczny świat, badając jego ogromne przestrzenie nie tylko na własnych nogach, ale również dzięki plecakowi odrzutowemu. Przygoda zapowiada się pysznie, bowiem tym razem na Magalan zęby ostrzą sobie... obcy.

Okazuje się bowiem, że kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa.

 

Jak to bywa w grach Piranha Bytes, w ELEX II można liczyć na duża liczbę wrogów do anihilacji w dynamicznym systemie walki, kilka frakcji, z którymi można się sprzymierzyć, a także tony łupów do zdobycia. Nie zabraknie też zaawansowanego systemu rozwoju postaci ani istotnego łącznika pomiędzy decyzjami gracza i ich konsekwencjami. Wszystko to oczywiście jest podlane sosem ze wspomnianego wyżej wątku fabularnego oraz nietuzinkowego uniwersum gry.

ELEX II można obecnie nabyć w obniżonej cenie 188,99 zł m.in. na Steamie oraz GOG.com.

To jak? Wybieracie się na kolejną wycieczkę do Magalana?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.