ESO: dodatek Ascending Tide oraz 33 Aktualizacja już dostępne

Dziś swoją premierę ma Ascending Tide - nowe DLC do The Elder Scrolls Online, które rozpoczyna całoroczną przygodę Dziedzictwa Bretonów. Dodatkowi towarzyszy wydanie darmowej Aktualizacji 33.

Aby wdrożyć graczy ESO w fabułę rozszerzenia High Isle, którego premierę zaplanowano na czerwiec, odkrywcy Tamriel mogą od dziś zwiedzić dwie nowe lokacje. W Coral Aerie śmiałkowie po raz pierwszy zetkną się z przedstawicielami zagadkowego Ascendant Order, natomiast w zrujnowanych dokach w Shipwright’s Regret na graczy czeka misja poszukiwawcza, której celem jest odnalezienie dla khajiickiego kapitana ulepszeń statku. Oba lochy można ukończyć na poziomach Normal, Veteran i Hard, a zawierają one niepowtarzalne wyzwania i nagrody, których nie sposób znaleźć nigdzie indziej w Tamriel.

 

Pakiet DLC The Elder Scrolls Online: Ascending Tide jest bezpłatny dla wszystkich subskrybentów ESO Plus i dostępny w cenie 1500 Crowns w Crown Store w grze (w dziale DLC). Warto pamiętać, że po wygaśnięciu abonamentu ESO Plus dostęp do DLC zostanie utracony - przynajmniej do czasu odnowienia subskrypcji lub zakupu pakietu za Crowns. Przedmioty, osiągnięcia ani nagrody zdobyte w okresie, gdy pakiet był dostępny, pozostają jednak przypisane do konta.

W oficjalnym sklepie ESO można nabyć również Zestaw Kolekcjonerski Ascending Tide, w cenie 4000 Crowns. Obejmuje on dostęp do pakietu DLC, wierzchowca Dreadsail Howler, chowańca Iliac Bay Crab i pięciu Crown Experience Scrolls. Zestaw Kolekcjonerski można znaleźć i zakupić w dziale Featured w Crown Store w grze.

Jako rzekło się we wstępie, premierze dodatku towarzyszy darmowa, 33 Aktualizacja The Elder Scrolls Online. Likwiduje ona szereg bugów, wprowadza zmiany w balansie rozgrywki, ulepszenia wydajności i nie tylko. Wśród nowości warto odnotować chociażby wprowadzenie osiągnięć wspólnych dla całego konta, których odblokowanie liczy się dla wszystkich waszych postaci.

Szczegółowe informacje na temat dodatku znajdziecie na oficjalnej stronie The Elder Scrolls Online, natomiast na forum gry można przejrzęć dokładną listę zmian wprowadzonych do gry przez Aktualizację 33.

To jak? Gotowi na wyprawę do krainy Bretonów?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.