Hard West 2 oficjalnie zapowiedziane!

Wydane pod koniec 2015 r. Hard West stanowiło ciekawe połączenie taktycznego cRPG-a z westernem w klimacie horroru. Wydawało się jednak, że jeśli przez tyle lat nie powstała kontynuacja gry, to już raczej nie wydarzy się to nigdy... a jednak!

Hard West 2 zostało oficjalnie zapowiedziane przez warszawskie studio Ice Code Games oraz wydawcę Good Shepherd Entertainment. Nowa produkcja polskiego studia ponwonie zabierze graczy w podróż na "dziwny" Zachód, w którym rzeczywistość miesza się z ciemnymi mocami... I to nie bez powodu.

 

Nazywasz się Gin Carter, jesteś przestępcą, który słynie z tego, że jest równie niebezpieczny co samo pogranicze.

Szukając wielkiej okazji, dowiadujesz się, że w twoją stronę zmierza legendarny “Pociąg Widmo” załadowany federalnym złotem. Nadeszła twoja chwila.

Szybko gromadzisz grupę bandytów: jedni dzierżą rewolwery, inni używają nadnaturalnych zdolności, które potrafią sprawić, że saloon zamilknie w ułamku chwili.

Banda wyrusza po zmroku, sylwetki jej członków oświetla jedynie upiorne światło Księżyca. Wspólnie przekształcacie prerię w bezbożną krainę, pełną huku wystrzałów i wrzasków waszej zwierzyny.

Po wejściu na pokład pociągu odkrywacie, że nazwa “Pociąg Widmo” nie wzięła się znikąd.

Gin oraz jego kompani będą musieli teraz stoczyć swoją największa bitwę - dopaść samego Diabła i odzyskać własne dusze. W tym celu banda Cartera będzie musiała odkryć pokaźny kawał Dzikiego Zachodu, zmierzyć się z licznymi wrogami (nie tylko śmiertelnymi), rekrutować nowych rewolwerowców i rozwijać swoje umiejętności - także te nadludzkie.

Wszystko to zostało podlane znanym z pierwszej części Hard West, lecz udoskonalonym turowym systemem walki. W grę wchodzą bowiem nie tylko potyczki w saloonie czy pojedynki w ciasnych uliczkach miast Dzikiego Zachodu, ale również widowiskowe pościgi konne czy napady na pociągi.

Premierę Hard West 2 zaplanowano na 2022 r., jednak już teraz można zapisać się na zamknięte beta-testy gry, które rozpoczną się 7 kwietnia, obejrzeć najnowsze screeny, oraz dodać produkcję Ice Code Games do swojej Steamowej listy życzeń.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.