Skyblivion: czwarty dziennik deweloperski już dostępny

Modderzy z TES Renewal opublikowali czwarty dziennik deweloperski przedstawiający najnowsze postępy w pracach nad Skyblivionem. W tym roku minie dziesięć lat od momentu stworzenia projektu moda, który na przestrzeni lat stał się jednym z najambitniejszych w historii gier z serii The Elder Scrolls.

Nowy film, na którego obejrzenie trzeba przeznaczyć cały kwadrans, prezentuje ostatnie osiągnięcia projektantów i grafików zespołu pracującego nad przeniesieniem Obliviona na silnik Skyrima. Materiał pozwala przyjrzeć się z bliska m.in. różnym plemionom goblinów, które zamieszkują Cyrodiil, odświeżonego wyglądowi miast Leyawiin i Bruma, ubrań oraz kilku potężnych artefaktów, włączając w to choćby Volendrunga czy Maskę Clavicusa Vile. Wszystko to zwyczajowo w akompaniamencie nowych utworów muzycznych ze ścieżki dźwiękowej Skybliviona. Zobaczcie i posłuchajcie sami!

Na dzień dzisiejszy Skyblivion nadal nie posiada jasno sprecyzowanej daty premiery. Twórcy moda zarzekają się jednak, że widzą już koniec tej drogi, co jednak nadal oznacza miesiące, a być może lata pracy. Jednocześnie modderzy cały czas zachęcają do wstępowania w szeregi TES Renewal - wszakże im więcej rąk do pracy, tym szybciej projekt zostanie ukończony. Ściskamy kciuki.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.