Gwint: nowa aktualizacja wprowadza zestaw kart Zapomniane Skarby

W Gwincie rozpoczął się właśnie Rok Przeklętej Ropuchy. CD Projekt RED postanowiło świętować to w najlepszy możliwy sposób: wydając nowy zestaw kart.

Nosi on nazwę Zapomniane Skarby i zawiera 21 nowych kart, które wykorzystują i rozszerzają istniejące już w Gwincie mechaniki, a ich ilustracje inspirowane są Projektem Złoty Nekker — rozwijanym obecnie spin-offem, opartym na podstawowej rozgrywce i mechanice Wiedźmińskiej Gry Karcianej.

Zestaw kart Zapomniane Skarby trafił do gry jako główna atrakcja Aktualizacji 10.4. Ów update wprowadza również szereg zmian w balansie rozgrywki, o których możecie przeczytać na oficjalnej stronie Gwinta.

Warto też dodać, że w oficjalnym sklepie gry pojawił się Pakiet Zapomnianych Skarbów, który zawiera wszystkie nowe karty z nowego zestawu w animowanych wersjach premium, a także zupełnie nową planszę do gry. OFerta pozostanie dostępna do 10 maja, do godz. 10:00.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.