W Heartstone rozpoczyna się Rok Hydry

Rok Gryfa dobiegł końca. Przyroda jednak nie znosi próżni, co oznacza, że w Hearthstone musi nastać kolejna era. I tym razem będzie to Rok Hydry.

Wielogłowy potwór stanie się patronem wielu ważnych zmian i nowości. Priorytetem w nadchodzących miesiącach będzie zapewnienie grze trwałości i optymalizacji. Gracze mogą spodziewać się zmian usprawniających rozgrywkę i nie tylko - pojawi się m.in. możliwość wyboru losowej skórki i zgłaszania nadużyć w grze; duży nacisk zostanie położony na usprawnienie działania klienta gry. Oprócz tego jak zawsze do gry trafią 3 zestawy kart oraz mnóstwo zawartości do Ustawki, Najemników i wiele więcej.

Rok Hydry rozpocznie się wraz z premierą dodatku Wyprawa do Zatopionego Miasta już 12 kwietnia. Wtedy też dojdzie do rotacji zestawów – Popioły Rubieży, Scholomancjum i Obłędny Festyn Lunomroku przeniosą się do Dziczy. Po rotacji na pulę kart w Standardzie składać się będą Zahartowani przez Pustkowia, Zjednoczeni w Wichrogrodzie, Rozbici w Dolinie Alterak, Wyprawa do Zatopionego Miasta oraz zestaw bazowy.

 

Zmiany w zestawie bazowym wejdą do gry wraz z rotacją zestawów. Wówczas nastąpi spore przetasowanie – 57 kart opuści zestaw, a zasilą go 72 karty. Zestaw bazowy będzie teraz liczył 250 kart, czyli o 15 więcej niż w zeszłym roku. Nowością są karty powracające, choć część z nich została dostosowana do bieżącej wersji gry. Wśród tych ostatnich na specjalną wzmiankę zasługują członkowie Ligi Odkrywców: Reno Jackson, Brann Miedziobrody, Eliza Astrowidząca i Sir Płetwin Mrrgglton. Inni powracający ulubieńcy graczy to między innymi Wędrowiec Pustki, Dziki piromanta, Akolita bólu, Mchlak, Zamaskowana łowczyni i Fandral Jeleniorogi.

Większość ww. zmian i nowości została omówiona w formie wideozapowiedzi, którą obejrzycie poniżej.

Szczegółowe informacje na temat Roku Hydry, rotacji zestawów, zmodyfikowanego zestawu bazowego oraz Wyprawy do Zatopionego Miasta. można znaleźć na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.