Tainted Grail: Conquest od teraz dostępna na konsolach i Linuksie!

W ostatnich miesiącach Tainted Grail: Fall of Avalon skradło lwią część czasu deweloperów ze studia Awaken Realms. Wrocławianie nie zapomnieli jednak o swojej wcześniejszej produkcji, Tainted Grail: Conquest, która właśnie doczekała się znaczącej aktualizacji!

Patch 1.3 otwiera przed roguelike'ową grą dwie wielkie bramy: od teraz bowiem Conquest jest bowiem dostępne na Xbox One X/S i Xbox Series X/S oraz na komputerach z systemem Linux. Co więcej, prace nad tymi wersjami gry zmusiły deweloperów do znaczącego zoptymalizowania gry pod kątem wydajnością, co powinni odczuć także gracze PC-wi - zwłaszcza ci używający nieco starszych maszyn.

Skala zadania sprawiła jednak, że Patch 1.3 nie wprowadza do Tainted Grail: Conquest ani nowych funkcjonalności, ani nie usuwa żadnych bugów, które były raportowane w ostatnim czasie. Producenci z Awaken Realms zamierzają się zająć nimi w najbliższym czasie, co oznacza, że kolejna, już nieco mniejsza aktualizacja, powinna być w drodze.

 

Dobre wieści nadchodza również dla graczy korzystających z platformy Mac OS, bowiem Awaken Realms zamierza stworzyć port Tainted Grail: Conquest także na urządzenia Apple'a. Na razie nie wiadomo jednak, jak długo miałyby potrwać owe prace.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Patchu 1.3 do Tainted Grail: Conquest oraz najbliższej przyszłości roguelike'owej produkcji Awaken Realms, zajrzyjcie pod niniejszy Steamowy adres.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.