Ash of Gods: The Way: pierwszej spojrzenie na Riggę

W dotychczasowych dziennikach deweloperskich twórcy Ash of Gods: The Way skupiali się na wydarzeniach rozrywających sie w mieście Ursus. W najnowszym artykule postanowili jednak przenieść się na chwilę w inne rejony uniwersum gry, a mianowicie do pustynnej Riggi.

Tytułem wstępu:

 

Rigga znajduje się w Gelii - krainie, która już od kilku wieków należy do Fryzji. O ile jednak większość prostych górali z pozostałych części Gelii pozostała wierna swoim tradycjom, o tyle w wybudowanej przez Fryzjan, kamiennej Riddze, gelliańska kultura jest mocno związana z fryzyjską. Zasymilowani Gelliańczycy zaczęli się golić i nosić fryzyjskie ubrania. Zwierzęcie skóry utrzymały jednak charakter dekoracyjny.

W mieście tym Finn, główny bohater gry, będzie musiał zmierzyć się z Quinną Rosette, która piastuje funkcję dowódcy miejscowej armii. Aby jednak do tego doszło, wcześniej nalezy stawić czoła pomniejszym oficerom.

Więcej informacji o Riddze oraz wyzwaniach czekajacych tam na graczy Ash of Gods: The Way znajdziecie w niniejszym artykule.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.