Dodatek Wyprawa do Zatopionego Miasta już na serwerach Hearthstone'a!

Tej wiosny gracze Hearthstone'a zanurzą się w odmętach najgłębszych wód, a stanie się to za sprawą najnowszego dodatku zatytułowanego Wyprawa do Zatopionego Miasta. Rozszerzenie właśnie wylądowało na serwerach gry.

Na miłośników Warcraftowej karcianki czeka 135 nowych kart, które pomogą zgłębić sekrety podwodnej metropolii. Wraz z załogą niestrudzonych odkrywców gracze wyruszą na ekspedycję do starożytnego miasta Zin-Aszari, przykrytego przez fale ponad 10 tys. lat temu. Zarówno początkujący awanturnicy, jak i weterani, ujrzą piękny, lecz przerażający świat. Przydadzą im się słowa kluczowe, które odmienią talię nie do poznania, oraz nowe, potężne karty. Wszystko to okaże się nieocenione, gdy śmiałkowie zmierzą się z Kolosalnymi mieszkańcami oceanu oraz zazdrośnie strzegącymi swego terytorium Nagami.

Wyprawa do Zatopionego Miasta oferuje szereg nowości takich jak:

 

Nowy rodzaj stronników: Naga

Mściwe nagi to najnowszy rodzaj stronnika w Hearthstone. Łączy je silna relacja z magią. Efekty ich kart stają się silniejsze, jeśli gracz rzuca zaklęcia, gdy nagi obserwują z ręki jego poczynania.

Nowe słowa kluczowe: Wyłów kartę i Zatopione skarby

Karty z nowym słowem kluczowym Wyłów kartę pozwalają graczowi spojrzeć na karty z dna jego talii i wybrać jedną, która wypłynie na jej powierzchnię. Z kolei efekt aszarańskich kart umieszcza ich potężne „Zatopione” wersje na spodzie talii. Użyjcie mechaniki Wyłów kartę, by sięgnąć po niezbędne zaklęcie, kluczowy element kombinacji lub Zatopione skarby!

Nowe słowo kluczowe: Kolos

Stronnicy ze słowem kluczowym Kolos są zbyt wielcy, by zmieścić się na jednej karcie. Dysponują dodatkowymi kończynami, które zapewniają potężną synergię z korpusem. Kończyny te stanowią integralną część Kolosalnego stronnika, dlatego przyzywane są za każdym razem, gdy jego korpus trafi na planszę, nawet jeśli nie został zagrany z ręki. W Wyprawie do Zatopionego Miasta każda klasa postaci ma własnego legendarnego stronnika ze słowem kluczowym Kolos.

Więcej informacji o Wyprawie do Zatopionego Miasta można znaleźć na oficjalnej stronie Hearthstone'a.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.