Death or Glory, pierwsze DLC do Expeditions: Rome, już dostępne!

Jeśli marzyliście kiedyś, by niczym Russell Crowe wcielić się w rzymskiego gladiatora, to teraz będzie ku temu świetna okazja. Wszystko za sprawą pierwszego DLC do Expeditions: Rome, które nie bez powodu zostało zatytułowane Death or Glory.

Nowy dodatek wprowadza do gry klasę Gladiatora z pełnym zestawem 24 nowych umiejętności, a także trzy podklasy, które pozwalają rozwinąć postać w twardego i ciężko opancerzonego murmillo, wysoce mobilnego i przebiegłego retiariusa lub manipulującego moralami provocatora.

Ponadto za sprawą dodatku każdy region kampanii zawiera teraz unikalną arenę z własną linią zadań, zawierającą zapadających w pamięć bohaterów i śmiertelnie niebezpiecznych nowych wrogów, a także zupełnie nowy system "uznania" widzów, który dodaje walkom na arenie dodatkowego smaku.

 

Death or Glory to również nowe typy przeciwników, w tym słynne z występów na arenach lwy, nowa, egzotyczna broń nożycowa, przepisy na nowe, stylowe zbroje i hełmy gladiatorów, a także przedmioty taktyczne jak dzbanek z kwasem czy pułapka myśliwska.

Szczegółowe informacje na temat dodatku znajdziecie w najnowszym dzienniku deweloperskim twórców gry. Poniżej natomiast prezentujemy premierowy zwiastun.

Expeditions: Rome - Death or Glory można już nabyć na Steamie lub GOG.com w obniżonej cenie 31,59 zł.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.