Nowy dodatek do Cyberpunka 2077 zaplanowany na 2023 r.

Jeszcze przed premierą Cyberpunka 2077 pojawiały się głosy, że najnowsza produkcja CD Projekt RED zostanie rozszerzona o co najmniej jeden duży, popremierowy dodatek. Problemy techniczne "podstawki" nieco popsuły szyki polskim deweloperom, ale ci nie zamierzają zarzucać planów o nowym DLC.

Podczas ostatniego walnego zgromadzenia inwestorów Grupa CD Projekt zaprezentowała plany studia na kolejne miesiące. W "roadmapie" opublikowanej m.in. na oficjalnym Twitterze można znaleźć mgliste wzmianki o nowym Wiedźminie, spin-offie Gwinta, ale też... zapowiedź dodatku do Cyberpunka 2077! Jego wydanie nastąpi jednak dopiero w 2023 r.

 

W tej chwili RED-zi nie są gotowi, by ujawnić więcej szczegółów na temat rozszerzenmia, jednak prace nad nim są już z pewnością w zaawansowanym stadium. Miejmy tylko nadzieję, że DLC zostanie wydane w znacznie bardziej dopracowanym stanie niż "podstawka".

Macie jakieś życzenia wobec tego dodatku?


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.