Nowy gameplay ze Steelrising prezentuje system walki i Paryż czasów Rewolucji

Na mniej niż pół roku do premiery Steelrising kampania marketingowa gry nabiera tempa. Jej twórcy byli ostatnio gośćmi Game Informera, a podczas tego spotkania zaprezentowali i omówili fragment rozgrywki, który właśnie trafił do sieci.

Przypomnijmy, że Steelrising przeniesie graczy do czasów Rewolucji Francuskiej, lecz w alternatywnej rzeczywistości, w której bunt paryskiego ludu został stłumiony przez armię automatonów. Gracz wciela się w postać Aegisa, jednego z żołnierzy mechanicznej armii, który... uzyskał samoświadomość i postanowił stanąć po stronie rewolucjonistów.

To oczywiście oznacza, że rozgrywka w Steelrising koncentruje się raczej na walce niż dyplomacji, a sam Aegis wraz z rozwojem - jak w każdej grze "Pająków" - będzie stawał się tylko efektywniejszy w likwidowaniu swoich wrogów. Jeśli chcecie się o tym przekonać na własne oczy, koniecznie obejrzyjcie najświeższy gameplay z komentarzem Jehanne Rousseau (prezes studia i główny scenarzysta projektu), Sébastiena Di Ruzzy (głównmy projektant) oraz Ciarana Cresswella (szef lokalizacji), którzy prezentują m.in. system walki (oraz jej unikania), ulepszeń, panel ekwipunku, a także sam Paryż okresu Rewolucji Francuskiej. Zobaczcie sami.

 

Jak wam się podobał ten gameplay? Przypominamy, że Steelrising trafi do sprzedaży 8 września 2022 r.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.