Nowa lokacja oraz boss zaprezentowane na gameplayach z MHR: Sunbreak

Krok po kroku, Capcom uchyla kolejne rąbki tajemnicy, jaką owiane jest Monster Hunter Rise: Sunbreak - nowy dodatek do MHR, który trafi w ręce graczy jeszcze w tym kwartale. Na nowych gameplayach Japończycy zaprezentowali jedną z głównych lokacji oraz jednego z bossów.

Wspomnianym miejscem jest Cytadela, wokół której znajduje się wiele różnych biomów i - jak nietrudno zgadnąć - niespotykana nigdzie indziej fauna i flora. Łowcy potworów moga liczyć tutaj na szereg trudnych bestii do zabicia, ale i obfite łupy.

 

Jednym z bossów, na jakich można natknąć się w pobliżu Cytadeli, jest Garangolm. Ten ogromny stwór nie odda łatwo swojego terytorium, o czym już teraz można przekonać się, oglądając poniższy gameplay.

Wizyta w Cytadeli oraz spotkanie oko w oko z Garangolmem staną się możliwe już 30 czerwca. Wtedy to Monster Hunter Rise: Sunbreak będzie miało swoją światową premierę.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.