Twórcy Weird West opowiedzieli o szczegółach kolejnej aktualizacji

Na początku maja WolfEye Studios odda w ręce graczy Weird West nową aktualizację gry. O tym, czego należy spodziewać się po Patchu 1.02, można dowiedzieć się z najnowszego dziennika deweloperskiego.

Artykuł opisuje nowości, jakie zostaną dodane, gdy tylko aktualizacja zostanie udostępniona. Wśród nich należy wymienić nowe lokacje, nowe losowe zdarzenia, a także nowe mapy lokacji. Łatka usunie również szereg bugów i wprowadzi wiele zmian balansujących rozgrywkę, jednak o tych deweloperzy gry zamierzają opowiedzieć w kolejnym wpisie, w kolejnym tygodniu.

Wydanie Patcha 1.02 do Weird West zostało zaplanowane na 6 maja, lecz jest to zaledwie pierwsza z wielu planowanych aktualizacji. Patch 1.03, który zostanie oddany w ręce rewolwerowców z Dziwnego Zachodu w czerwcu, będzie zawierał jeszcze więcej gorących nowości, a do tego wprowadzi bardzo ważne zmiany w funkcjonowaniu ekonomii gry.

Na razie jednak warto rzucić okiem na zawartość Patcha 1.02. Jej dokładny opis oraz pierwsze screeny znajdziecie pod niniejszym adresem.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.