Ash of Gods: The Way: poznajcie Kletę

Jak co piątek Aurum Dust opublikowało nowy dziennik deweloperski dot. Ash of Gods: The Way. Tym razem twórcy gry skupili się na jednym z nowych bohaterów - Klecie.

Mężczyzna odegra ważną rolę, ponieważ to on będzie opiekował się Finnem, głównym bohaterem AoG: The Way, podczas podróży do Fryzji i wdrażał do tamtejszego turnieju. Oto kilka słów o nim samym:

 

Kleta jest bliskim przyjacielem i towarzyszem broni Ejka, przybranego ojca głównego bohatera. Trudno uwierzyć, że ten bezpretensjonalny facet jest jednym z najlepszych agentów wywiadu Berkany i jednym z tych, którzy wykradli "Drogę". Szpieg spędził we Fryzji długie lata, ryzykując życie, i nawet prawie je stracił, dlatego był szczęśliwy, gdy udało mu się przejść na emeryturę i wrócić do Berkany.

Ejk i Finn znajdują go w starej tawernie. Kleta miał nadzieję, że od teraz będzie wiódł spokojne życie, lecz niedługo czeka go nowe wyzwanie. Najpierw musi nauczyć Finna sztuczek, których ten mógłby użyć w grze, a następnie podążyć za nim do Fryzji.

Więcej informacji o Klecie znajdziecie w niniejszym dzienniku deweloperskim. Byłego szpiega Berkany można też spotkać w demie Ash of Gods: The Way, które cały czas jest dostępne za darmo na Steamie.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.