Alaloth żyje, a jego twórcy obiecują kolejne wieści

Od ostatnich wieści na temat gry Alaloth: Champions of the Four Kingdoms minęło blisko pół roku. Na szczęście projekt nie umarł, o czym producenci z Gamera Interactive przekonują w najnowszym dzienniku deweloperskim, snując przy tym plany na przyszłość.

Ostatnie miesiące były dla twórców Alalotha niezwykle trudne. Włosi ogłosili, że odzyskali prawa do wydania gry od firmy All in! Games, lecz postanowili nie dzielić się szczegółowymi informacjami na temat tych problemów. Zapewnili jednak, że produkcja oraz testy gry trwają niezmiennie, a jej premiera jest bliżej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Warto przy tym dodać, że prace na konsolową wersją zostały zawieszone, co jest oczywiście podytkowane tym, że Gamera Interactive chce w pełni skupić się na ukończeniu gry na PC-ty.

Mimo tego konkretów ws. daty premiery na razie brak. Producenci gry zapowiedzieli jednak, że posiadają mnóstwo świeżych materiałów dot. Alalotha - począwszy na gameplay trailerze, a na informacjach o potworach, lokacjach, bohaterach itp. skończywszy. Najbliższych publikacji należy spodziewać się już za kilka dni.

 

Przez ostatnie miesiące miłośnicy action RPG-ów mogli z niepokojem obserwować brak komunikacji ze strony Gamery. Wszystko jednak wskazuje na to, że Alaloth ma się całkiem nieźle, więc pozostaje tylko czekać na kolejne newsy i... ściskać kciuki za rychłą premierę tego długo wyczekiwanego tytułu.

A jeśli interesuje was najnowszy dziennik deweloperski Alalotha w oryginalnej wersji, zajrzyjcie na Steama.


Mrozie


Opublikowano:


Komentarze

Ostrzeżenie

Komentowanie jest zarezerwowane dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się poniżej lub zarejestruj - za darmo i w mniej niż 5 minut!

Zaloguj się

Nie zalecane na współdzielonych komputerach

Szybsze logowanie

Możesz również zalogować się poprzez jeden z poniższych serwisów.